Straus ST/AG125-150 Sarokcsiszoló 125mm 850W szabályzós
Straus Sarokcsiszoló 125mm - 850W Fordulatszámszabályzós Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 3,000 - 11,0000... Tovább
Hasonló termékek
Straus elektromos multifunkciós mini köszörű MG-09K
Straus ID13-371 Ütvefúrógép 710W
Straus ST/AT-FRL801 Levegőelőkészítő