Straus ST/HD012-400 Elektromos Csavarbehajtó 400W
Straus Csavarbehajtó 400W 12,5 NM 10mm gyorstokmány Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 400W -fordulatszám:... Tovább