Straus ST/BG150-621 Kettős Köszörű 200W 150mm
Straus Kettõs Köszörû 150mm korong 200W Masszív aluminíum ház Halk müködés Mûszaki leírás: -hálozati feszültség: 220V-50Hz... Tovább