Straus ST/AG115-117 Sarokcsiszoló 115mm 750W
Straus Sarokcsiszoló Flex 115mm - 750W Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 11,0000 /min -teljesítmény: 750W... Tovább