WV1160.500 rozsdamentes mosogatótálca
Teljes méret: 1160 x 500 mm Medence méret: 340 x 420 mm és 420 x 340 mm Mélység: 200 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Teljes méret: 1160 x 500 mm Medence méret: 340 x 420 mm és 420 x 340 mm Mélység: 200 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a szifont tartalmazzák.