STM1160.500 rozsdamentes mosogatótálca
Teljes méret: 1160 x 500 mm Medence méret: 360 x 420 mm - 2 db Mélység: 195 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a szifont... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Teljes méret: 1160 x 500 mm Medence méret: 360 x 420 mm - 2 db Mélység: 195 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a szifont tartalmazzák.