Straus ST/ID13-371 Ütvefúrógép 710W
Straus Fúrógép 13mm - 710W Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 2800 /min... Tovább