Straus ST/RS125-910 Excenteres Csiszoló 125mm 380W
Straus Excenteres Csiszológép 125mm 380W 11,000/min Mûszaki leírás: -feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 380W -fordulatszám: 11,000 /min... Tovább