Straus ST/HD011-350 Elektromos Csavarbehajtó 350W
Straus Csavarbehajtó 350W 12,5NM 10mm gyorstokmány Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 350W -fordulatszám:... Tovább