Straus ST/AG125-151 Sarokcsiszoló 125mm 600W
Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 600W Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 11,0000 /min -teljesítmény: 600W... Tovább