Straus ST/AG125-137 Sarokcsiszoló 125mm 1200W
Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 1200W Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 11,0000 /min -teljesítmény: 1200W... Tovább