Straus AG125-163   Sarokcsiszoló 125mm 710W
Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 710W Egykezes Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz... Tovább