Straus ST/AG125-1200 Sarokcsiszoló 125mm 1200W
Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 1200W Kétkezes Teljesen új, bontatlan... Tovább
Hasonló termékek
Straus St/MG-09K Gravírozó DC18V 100részes
Straus ST/ID13-371 Ütvefúrógép 710W
Straus ST/AT-14GG Kézi / Pneumatikus Zsírzó
Straus St/JS1050-65L Dekopírfűrész 1050W 65mm Lézeres