Straus ST/AG-125-0960 Sarokcsiszoló 125mm 960W
Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 960W Egykezes Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz... Tovább