RoyalKraft RK-IGBT-N300 Inverteres Hegesztő 300Amper
RoyalKraft Inverteres Hegesztőgép 20A - 300A 5500W 4,0mm Digitális kijelző Jár hozzá -munkakábelek -hegesztő pajzs -drótkefe -salakoló... Tovább