RoyalKraft RY240MMA Inverteres Hegesztő 240Amper
RoyalKraft Inverteres Hegesztőgép 240A 5800W 20-160A -teljesítmény: 5800W -hálózati feszültség: 230V-50Hz -hegeszto áram Amperben: 20 - 240... Tovább
Hasonló termékek
RoyalKraft IGBT-N300
‪‪RoyalKraft IGBT-N300
RoyalKraftLine RK6800 Benzines Láncfűrész 4,2Lóerő
RoyalKraft RK-IGBT250 Inverteres Hegesztő 250Amper
Royal Kraft 300 A-os inverteres hegesztőgép