RoyalKraft RK-IGBT250 Inverteres Hegesztő 250Amper
RoyalKraft Inverteres Hegesztőgép 20A - 250A 5500W 3,2mm Digitális kijelző -teljesítmény: 5500W -hálózati csatlakozás: 230V - 50Hz... Tovább