ME790.500 rozsdamentes mosogatótálca
Teljes méret: 790 x 500 mm Medence méret: 745 x 400 mm Mélység: 228 mm Vastagság: 1 mm Csaptelep helye: kifúrva A csomagok a rögzítő szettet... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Teljes méret: 790 x 500 mm Medence méret: 745 x 400 mm Mélység: 228 mm Vastagság: 1 mm Csaptelep helye: kifúrva A csomagok a rögzítő szettet és a szifont tartalmazzák.