Straus ST/WD-135MG Védőgázas Hegesztő 135A
Straus MIG CO Hegesztőgép Védőgázas Hegesztő 40A-135A 4700W Ventilátor hűtéses Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás:... Tovább