Straus ST/RPS-0400 400W 60mm Elektromos Orrfűrész
Straus Kézi Orrfűrész 800W 60mm Elektromos Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás.: -Névleges feszültség: 230V-50Hz -Névleges... Tovább