Straus ST/JS1050-065 Dekopírfűrész 1050W 65mm
Straus Elektromos Dekopírfűrész 1050W 0 - 3000 ford/perc Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 1050W -döntött... Tovább