Straus ST/ID13-369 Ütvefúrógép 650W
Straus Fúrógép 13mm - 650W Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám: 2800 /min... Tovább