Straus ST/GD17G-200A Földfúró 2,5Lóerő 45ccm + 100/150/200mm szár
Straus Benzinmotoros Talajfúró 3db fúrószárral együtt 100mm - 150mm - 200mm 2,5LE - 45ccm 8,6kg   Keményebb talajokba a Haina gépet... Tovább