Straus ST/MS255-2100 Profi Asztali Gérvágó 2100W 255mm
Straus Profofessional Asztali Gérvágó Körfűrész 2100W 4500/min Műszaki leírás: -feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 2100W... Tovább