Straus ST/CS185LS-825 Kézi Körfűrész 1200W Lézeres
Straus Kézi Körfűrész 1200W LÉZERES 185mm Műszaki leírás: -feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 1200W -fordulatszám: 4500... Tovább