Straus ST/AG230-176 Sarokcsiszoló 230mm 2400W
Straus Sarokcsiszolů Flex 230mm 6000 /min 2400W Műszaki leírás: -feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 2400W -fordulatszám: 6000 /min -max... Tovább