Straus ST/CP1200-812 Polírozó 180mm 1200W
Straus Polírozó 180mm Állítható sebesség Muszaki leírás: -hálózati feszültség: 220V-50Hz -teljesítmény: 1200W -fordulatszám: 600 -... Tovább