Straus ST/JS65-711 Dekopírfűrész 710W 65mm
Straus Elektromos Dekopírfűrész 710W 0 - 3000 ford/perc Mûszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 710W -döntött... Tovább