Straus ST/AG-125-151 Sarokcsiszoló 125mm 600W
  Straus Sarokcsiszoló Flex 125mm - 600W   Teljesen új, bontatlan dobozban Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -fordulatszám:... Tovább