Ryodel RY/BID1950 Álványos Fúrógép 16mm 1950W + Satu
Ryodel Álványos Fúró 1550W 16mm tokmány 5 állítható sebesség Masszív acél szerkezett Teljesen új, bontatlan dobozbanMűszaki leírás:... Tovább
Hasonló termékek
Ryodel RY/AKK-32V Akkumulátoros Sarokcsiszoló 125mm 32V 3-
Powermat PM/DG-1400L Kézi Falcsiszoló 1400W LED Világít
Ryodel KT/CHSm35S Egykezes Gallyazó Láncfűrész 37cc 3,5H