Ryodel RY/AKK-32V Akkumulátoros Sarokcsiszoló 125mm 32V 3-sebességes
Ryodel Akkumulátoros Sarokcsiszoló Digitális Fordulatszámszabályzós 125mm 32V Akkumulátorral Töltővel Teljesen új, bontatlan dobozban... Tovább
Hasonló termékek
Haina H-1106/7 Lithium-ION Dupla Akús Fúrógép 21V 2-sebe
Ryodel RY/AKK-32V Akkumulátoros Sarokcsiszoló 125mm 32V 3-