Powermat PM/PS-2500 Polírozó 180mm 2500W LCD
Powermat Polírozó 180mm Digitális LCD kijelző Állítható sebesség Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 220V-50Hz -teljesítmény:... Tovább
Hasonló termékek
Powermat PM/KPU-850 Légkulcs készlet 850NM 1/2
Powermat PM/MSDO-500 elektromos Birkanyíró 500W
Powermat PM/Enw-1300 Multifunkciós 1450W szerszám