Powermat PM/MSDZ-65 Kutyanyírógép 65W
Powermat Kutyanyírógép 65W Tartalék kés szettel 4db Magasság állító fejjel 0,05mm - 12mm Mellékelt videóban látható, hogy kell föltenni... Tovább
Hasonló termékek
Powermate PM-ZT-35P Fékmunkahenger állító 35-részes
Powermat PM/MW-2500 Fúrókalapács 2500W SDS+
Powermat PM/Enw-1300 Multifunkciós 1450W szerszám
Powermat PM-2001+ Fúrószár élező 90W 3-13mm