Powermat PM/DG-1400L Kézi Falcsiszoló 1400W LED Világítós
Powermat Kézi Falcsiszoló LED Oldalt Fényvető 1400W Falakhoz - Mennyezethez 225mm Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz... Tovább
Hasonló termékek
Ryodel RX/WD300iv Ívhegesztő 300Amper LCD kijelző
Haina H-1106/7 Lithium-ION Dupla Akús Fúrógép 21V 2-sebe