Powermat PM/DG-1050 Zsiráf Falcsiszoló 1050W
Powermat   Falcsiszoló Zsiráf 1050W Motor a végén 225mm Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz -teljesítmény: 1050W... Tovább