Mitsubishi Multi kültéri 8,3 kW /4 beltéri / FŰTÉS OPTIMALIZÁLT MXZ-4F83VFHZ3
Hol kapható
Termékleírás
Mitsubishi MXZ multi klíma kültéri sorozat a megoldás, ha az egész épületet szeretné klimatizálni. Egy kültéri egységre 2 vagy akár 4 beltéri egységet is rá lehet csatlakoztatni. Két rendszer minden esetre: Minden Split-klímaberendezés egy kültéri és legalább egy beltéri egységből áll. Emellett a kültéri egység mindig a lakáson vagy a házon kívül helyezkedik el. A klimatizálandó helyiségek számától és a követelményektől függően kétféle változatban használhatja az M-sorozatú rendszert: az úgynevezett Split -vagy a Multisplit-változat. Multisplit=több helyiség klimatizálása! Multisplit rendszerek esetében több beltéri egység csatlakoztatható egy kültéri egységhez. Helytakarékos megoldás több helyiség egyedi klimatizálására. A megfelelő beltéri egységek kiválasztása az egyéni, helyi adottságoknak megfelelően történik. Ezt követően a beltéri egységek számából és a szükséges teljesítményből kiindulva kerül sor a megfelelő Multisplit kültéri egység kiválasztására. Hűtőteljesítmény (kW): 8,3 (3,5-9,2) Fűtőteljesítmény (kW): 9,0 (3,5-11,6) SEER hűtés esetén: 7,3 SCOP fűtés esetén: 4,3 Energia-hatékonysági osztály: A++/A+ Levegő-térfogatáram (m3/h): 4620 Hangnyomásszint dB(A): 55/57 Szélesség: 950 mm Mélység: 330 mm Magasság: 1048 mm Tömeg (kg): 86 Teljes csövezési hossz (m): 70/25 Maximális magasságkülönbség (m): 15 Hűtőközeg: R32 Hűtőközeg menny.: 2,4 kg Maximális üzemi áramfelvétel (A): 28,0 Ajánlott kismegszakító (A): 30 Csatlakoztatható beltéri készülékek (száma/típusa): 2-4