Mitsubishi Multi kültéri 10,2 kW /5 beltéri / MXZ-5F102VF3
Hol kapható
Termékleírás
Mitsubishi MXZ multi klíma kültéri sorozat a megoldás, ha az egész épületet szeretné klimatizálni. Egy kültéri egységre 2 vagy akár 6 beltéri egységet is rá lehet csatlakoztatni. Két rendszer minden esetre: Minden Split-klímaberendezés egy kültéri és legalább egy beltéri egységből áll. Emellett a kültéri egység mindig a lakáson vagy a házon kívül helyezkedik el. A klimatizálandó helyiségek számától és a követelményektől függően kétféle változatban használhatja az M-sorozatú rendszert: az úgynevezett Split -vagy a Multisplit-változat. Multisplit=több helyiség klimatizálása! Multisplit rendszerek esetében több beltéri egység csatlakoztatható egy kültéri egységhez. Helytakarékos megoldás több helyiség egyedi klimatizálására. A megfelelő beltéri egységek kiválasztása az egyéni, helyi adottságoknak megfelelően történik. Ezt követően a beltéri egységek számából és a szükséges teljesítményből kiindulva kerül sor a megfelelő Multisplit kültéri egység kiválasztására. Hűtőteljesítmény (kW): 10,2 (3,9-11,0) Fűtőteljesítmény (kW): 10,5 (4,1-14,0) SEER hűtés esetén: 8,2 SCOP fűtés esetén: 4,6 Energia-hatékonysági osztály: A++/A++ Levegő-térfogatáram (m3/h): 3720/4440 Hangnyomásszint dB(A): 52/56 Szélesség: 950 mm Mélység: 330 mm Magasság: 796 mm Tömeg (kg): 59 Teljes csövezési hossz (m): 80/25 Maximális magasságkülönbség (m): 15 Hűtőközeg: R32 Hűtőközeg menny.: 2,4 kg Maximális üzemi áramfelvétel (A): 21,4 Ajánlott kismegszakító (A): 25 Csatlakoztatható beltéri készülékek (száma/típusa): 2-5
Hasonló termékek
Mitsubishi Multi kültéri 10,2 kW /5 beltéri / MXZ-5F102VF