LT945.510 rozsdamentes mosogatótálca
Teljes méret: 945 x 510 mm Medence méret: 340 X 420 mm és 235 x 255 mm Mélység: 200 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Teljes méret: 945 x 510 mm Medence méret: 340 X 420 mm és 235 x 255 mm Mélység: 200 mm Vastagság: 0,7 mm A csomagok a rögzítő szettet és a szifont tartalmazzák.