Haina M187-MAX270 Inverteres Hegesztő 270Amper
Haina Inverteres Hegesztőgép 20A - 270A Aluminíum Fogantyú 5300W 4,0mm Teljesen új, bontatlan dobozban! Jár hozzá: -munkakábelek -hegesztő... Tovább
Hasonló termékek
Haina M150-ARC300G Inverteres Hegesztőgép 300A
Haina HM6393 Önbeállós Keresztvonalas Szintező lézer Z
Haina HM7231 Oszlopos Fúrógép 16mm 1950W 5 sebesség + sa