Haina M153-MM200 Inverteres Hegesztő 200Amper
Haina Inverteres Hegesztőgép 20A - 200A 5500W 4,0mm -teljesítmény: 5500W -hálózati csatlakozás: 230V - 50Hz -hegesztőáram: 20A - 200A... Tovább
Hasonló termékek
Haina HN1701 Állványos Fúrógép 1650W 16mm + Satu