Haina H-WD350IV-S Inverteres Hegesztőgép 350A digitális LCD kijelző
Haina H-WD350IV-S Inverteres Hegesztőgép 20A - 350A 5500W 5,0mm Teljesen új, bontatlan dobozban! Termékleírás Funkcionális és könnyen... Tovább
Hasonló termékek
Haina H-8010 Fémdaraboló 2000W 355mm
Haina HA-1108 Vezérlésrögzítő BMW N51, N52, N53, N54, 2
Haina HA-0010 Kerékagy és kerékcsapágy kihúzó és besz
Haina H-7145 sheep clipper 750W