GF GH-KE1000 Elektromos Fűnyíró 1000W
  Elektromos Fűnyíró 1000W 3450 ford/min 310mm munkaszélesség 25/40/55mm Műszaki adatok: -termékkód: GF/MV1001 / GH-KE1000 -hálózati... Tovább
Hasonló termékek
KraftDele KD1751 X-series Fúrógép 18V
Haina HM6714 Kézi gipszkarton vágó
GardenField GF/MV-1001 Elektromos Fűnyíró 1000W