Deko Tools Akkus fúró-csavarozó szénkefe nélküli motor 20V 42Nm 2db 1.5Ah akkuval és töltővel DKBL20DU3-S3
Deko Tools DKBL20DU3-S3 20V-os kefe nélküli fúrógépTapasztalja meg a kefe nélküli motor előnyeit a Deko Tools DKBL20DU3-S3 kefe nélküli... Tovább
Hol kapható
Termékleírás
Deko Tools DKBL20DU3-S3 20V-os kefe nélküli fúrógépTapasztalja meg a kefe nélküli motor előnyeit a Deko Tools DKBL20DU3-S3 kefe nélküli fúrógépével. Az alkalmazott megoldások támogatják a nagy teljesítményt és a kényelmes használatot. Ez egy ideális szerszám acél, fa és műanyag megmunkálásához, amely megkönnyíti a sok barkácsolást, a konkrét javítási munkákat vagy egy hiba elhárítását.Nagy teljesítményA kefe nélküli motor jelentősen hozzájárul a készülék pontosságához és teljesítményéhez. A fúrógép 2 sebességmódot és akár 18 (+1) nyomatékbeállítást kínál. Ez páratlan reakciókészséget és irányíthatóságot biztosít a folyamatban lévő munka során.Nagy teljesítményű tápegységA készülék tartós 1500 mAh-s akkumulátorral van felszerelve. Vezeték nélküli kialakításának köszönhetően igazi kényelmet élvezhet, anélkül, hogy aggódnia kellene a szerszám rövid élettartama miatt. A töltési folyamat mindössze körülbelül egy órát vesz igénybe. A készletben összesen 2 újratölthető akkumulátort találsz, így felkészülhetsz arra, hogy hosszabb ideig használd a készüléket.További kényelmi szolgáltatásokAz ergonomikus kialakítás javítja a kényelmet a használat során. Ráadásul a fúrógép LED-es háttérvilágítással van ellátva, ami garantálja, hogy a szerszámot még gyengén megvilágított helyeken is használhatja. A készletben egy hordtáskát és további fúrószerszámokat is kap. Csomag tartalma:Fúró/fúrógép2 x újratölthető akkumulátorMBC dobozKiegészítő bitek Specifikáció:Gyártó Deko ToolsModell DKBL20DU3-S3Névleges feszültség 20VAkkumulátor kapacitás 1500 mAhMaximális nyomaték 42NmNyomatékbeállítások 18+1Terheletlen fordulatszám 0-450 / 0-1700rpm3/8" (0,8-10mm) tokmánykapacitásAlkalmazás Acél / fa / műanyagMotor kefe nélküli Töltési idő 1 óra
Hasonló termékek
Deko Tools Akkus fúró-csavarozó szénkefe nélküli motor
Autós Töltő Ryobi 12V 1,8 A Öngyújtó
Deerma TJ200 száraz-nedves porszívó 800W / 18000Pa