Thunder Audio DXA-15SET 1600W (38 cm) aktív hangfalpár állvánnyal (MP3 + Bluetooth + FM)
Hol kapható
Termékleírás
3 év garanciával! Műszaki adatok: – Beépített MP3 lejátszó – BLUETOOTH vevő – FM rádió – Távirányító – Mély hangszóró: 15” (38 cm) – RMS teljesítmény: 2x 400W – Maximális teljesítmény: 2x 800W – Beépített erősítő mindkét hangfalban – Egymástól függetlenül is használható – Beépített hangváltó – Frekvencia: 40 Hz – 18.000 Hz – Maximum hangnyomás: 126dB – Magas és mély állítási lehetőség – Jack és XLR mama mikrofon bemenetek – XLR mama és sztereo rca vonalbemenetek – XLR papa és Jack kimenetek – Tartozék 6m összekötő kábel a hangfalakhoz – Masszív ütésálló műanyag ház – Fekete fém védőrács – Könnyen szállítható – Beépített hordfül – A szett tartalmaz kettő darab hangfalállványt is – Masszív gumitalp – Tömeg: 15 kg / hangfal – Méret: 45 x 70 x 37 cm (sz x ma x mé) / hangfal Termékleírás: A Thunder Audio aktív hangfal sorozat több mint tíz taggal rendelkezik, melyek között találunk Bluetooth vevős, aktív, akkumulátoros változatokat is. A gyártó folyamatosan figyelmemmel követi a felhasználók igényeit, elvárásait és ehhez mérten alakítják a hangfalakat. Méretének megfelelően igen erőteljes hangzás jellemzi, kategóriájában kifejezetten nagyot szól. Számos korszerű mérnöki megoldás figyelhető meg rajta. A gombok, potméterek süllyesztettek, így háton szállítva sem tudnak sérülni, letörni. Fogantyúja lehetővé teszi a döntést, így félig döntött állapotban, monitor hangfalként is használható. A hangszórója nagyon érzékeny, jó minőségű, így meglepően nagy hangerő leadására képes, hangképét telt mélyek és igényes magas hangok jellemzik. Az erősítő teljes körű védelemmel van ellátva, nem lehet túlhajtani, túlfűteni. A termék beépített USB/SD MP3 lejátszóval, FM rádióval rendelkezik, képes pendrive-ról MP3 zenék lejátszására. A lejátszó egyben BLUETOOTH vevő is, amire akár laptoppal, akár mobiltelefonnal tudunk csatlakozni. A Bluetooth kapcsolat segítségével megoldható, hogy a telefonunkon lejátszott zene kábeles kapcsolat nélkül szólaljon meg a hangfalon. A Bluetooth hatótávolsága 10-15 méter. A lejátszóhoz távvezérlő is tartozik, mellyel számos funkció állítható (zenék léptetése, hangerő, ki-be kapcsolás, némítás, stb.) Hátulján Jack és XLR mikrofon bementet, valamint XLR/RCA vonalbemeneteket találunk. XLR papa/Jack kimenetének köszönhetően több aktív hangfal is felfűzhető egymás után. Viszonylag kis tömegének köszönhetően könnyedén szállítható. A kedvező műszaki tulajdonságok mellett a láda esztétikailag is megfelel a kor elvárásainak, modern külsejével bármilyen környezetbe beilleszthető. Ajánlani tudjuk otthonra, beszéd hangosításokra, karaoke-re, bárokba, klubokba, és bármely olyan felhasználásra ahová jó minőségű hangfalpárra van szükség. A csomag tartalmaz egy sima aktív és egy MP3 lejátszós aktív hangfalat valamint ezekhez való hangfalállvány és összekötő kábelt. A kábel hossza vagy típusa igény szerint természetesen módosítható. A hangfal állványon történő elhelyezése még tökéletesebb hangzásvilágot és igényesebb megjelenést biztosít.