Straus ST/WD-300IVP Inverteres Hegesztő 300Amper
Straus Inverteres Hegesztőgép 20A - 300A 5500W 3,2mm Digitális kijelző Teljesen új, bontatlan dobozban! Műszaki leírás: -teljesítmény:... Tovább