Straus ST/WD-160IVD Inverteres Hegesztő 160A
Straus Inverteres Hegesztőgép 160A 5800W 20-160A 7500kWA 230V-50Hz Jár hozzá: -munkakábelek -hegeszto pajzs -drótkefe -salakoló kalapács... Tovább