Straus ST/SWP1950-001 Öntvény Darálós Szivattyú
Straus Öntvény Szennyvíz Szivattyú Darálós 260W 17,000Liter/óra Úszókapcsolós 10mm szemcseméretMűszaki leírás: -teljesítmény: 1950W... Tovább