Straus ST/MF-CS2301 Multifunkciós Kézi Szerszám 1450W
Multfinukcós szerszám Rezgő, Vágó, Csiszoló Deltacsiszoló 1450W  11db tartózékkal Műszaki leírás: -hálózati feszültség: 230V-50Hz... Tovább
Hasonló termékek
Haina HM-6226 Kézi Karos Csörlő 1Ton
Haina HA-2127 Főtengely Szimering Szerelő VW Hátsó Jelad
Haina M72 -600
‪‪Haina M72 -600" Kézi Csempevágó 600mm