Straus ST/CP180-1500 Polirozó 1500W
Straus Polírozó 180mm 500 - 4000 /min Állítható sebesség Teljesen új, bontatlan dobozban Muszaki leírás: -hálózati feszültség: 220V-50Hz... Tovább