Straus ST/CHS1800G-007A 2,4Lóerő Láncfűrész 45cc
Straus Benzinmotoros Láncfűrész 45 köbcenti 2,4 Lóerõ 45 cm vágólap Mûszaki leírás: -teljesítmény: 1800W -hengerûrtartalma: 45ccm... Tovább
Hasonló termékek
Straus ST/ACP-P002 Olajmentes Hordozható Táska Kompresszor
Straus ST/EM1600-140 Kétkezes Festékkeverő 1600W
Straus ST/MACP-43B AirBrush Kompresszor
Straus ST/AG 230-177 Sarokcsiszoló 230mm 2500W